• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Otwórz biznes z Żabką - Dni Otwarte w Gdańsku

17 czerwca 2024 
Otwórz swój sklep i wykorzystaj sprawdzony model biznesowy Otwórz swój sklep i wykorzystaj sprawdzony model biznesowy

Sieć sklepów Żabka zaprasza mieszkańców Gdańska na wyjątkowe "Dni Otwarte", które odbędą się w dniach 25-28 czerwca w wybranych sklepach Żabka na terenie miasta. To niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z osobami prowadzącymi sklepy i dowiedzieć się, dlaczego warto rozpocząć własny biznes jako franczyzobiorca tej sieci.
Ostatnie dni czerwca w Gdańsku to świetna okazja dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu i chcą rozwijać swoje kompetencje przedsiębiorcze. Sieć sklepów Żabka zaprasza na specjalne Dni Otwarte, podczas których będzie można uzyskać wiedzę na temat modelu biznesowego, jakim jest franczyza oraz korzyści płynących z prowadzenia sklepu pod zielonym szyldem.

- Decyzję o wejściu do sieci podjęłam na podstawie analizy oraz kilku kluczowych dla mnie czynników, które przekonały mnie o atrakcyjności tego biznesu. Przede wszystkim, Żabka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej popularność i zaufanie, jakim darzą ją klienci, są nie do przecenienia. Prowadzenie sklepu pod jej szyldem zapewnia stały przypływ klientów, co jest fundamentem sukcesu w handlu detalicznym - mówi Aleksandra Lubowicka, franczyzobiorczyni prowadząca sklep Żabka w Gdańsku.

Może to być pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygodyW dniach 25, 27 i 28 czerwca w wybranych sklepach sieci Żabka w Gdańsku będzie można porozmawiać z franczyzobiorcami sklepów, jak i partnerami ds. rozwoju franczyzy W dniach 25, 27 i 28 czerwca w wybranych sklepach sieci Żabka w Gdańsku będzie można porozmawiać z franczyzobiorcami sklepów, jak i partnerami ds. rozwoju franczyzy
W dniach 25, 27 i 28 czerwca w wybranych sklepach sieci Żabka w Gdańsku będzie można porozmawiać z partnerami ds. rozwoju franczyzy, którzy przedstawią zasady i warunki współpracy z siecią oraz opowiedzą jak wygląda proces rekrutacji. Na miejscu obecni będą również franczyzobiorcy, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prowadzeniem sklepu. Może to być pierwszy krok do rozpoczęcia nowej, ekscytującej przygody z prowadzeniem biznesu.

- Oferta prezentowana podczas Dni Otwartych skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie. Zapraszamy zarówno młode osoby zaczynające swoje życie zawodowe, które nie chcą pracować na etacie i zależy im na elastycznym czasie pracy, jak i doświadczonych przedsiębiorców szukających sprawdzonego modelu biznesowego. Sam jestem franczyzobiorcą sieci Żabka i wiem, jak ważne jest wsparcie i możliwość polegania na wiedzy innych. Dlatego chętnie podzielę się moim doświadczeniem z każdym, kto przyjdzie do sklepu na rozmowę - mówi Dariusz Szlachcikowski, franczyzobiorca z Gdańska, Ambasador Franczyzy.

Wsparcie przez cały okres współpracyŻabka oferuje swoim franczyzobiorcom kompleksowe wsparcie. Przede wszystkim gotowy sklep na start wraz z towarem oraz sprawdzoną lokalizację. Przed otwarciem punktu kandydat uczestniczy w trzytygodniowym szkoleniu, które przygotowuje do prowadzenia biznesu. Również po otwarciu sklepu franczyzobiorcy mogą liczyć na ciągłe wsparcie operacyjne i merytoryczne. Żabka to gotowy model biznesowy, dzięki czemu franczyzobiorca nie musi martwić się o tworzenie strategii biznesowej, wyposażenie sklepu czy dobór asortymentu - wszystko jest już zaplanowane i gotowe do wdrożenia. Wkład własny by poprowadzić swój lokalny sklep wynosi około 5000 zł.

W Polsce jest już niemal 9000 franczyzobiorców prowadzących sklepy Żabka i każdego dnia dołączają nowi, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Nic dziwnego, skoro ponad 81 proc. z nich osiągnęło 25 tys. zł przychodu lub więcej w 2023 r. Otwórz swój sklep i wykorzystaj sprawdzony model biznesowy. Stań się częścią silnej marki, która przez ponad 25 lat obecności na polskim rynku ugruntowała pozycję lidera.

Dni otwarte - Żabka w Gdańsku:
 • Można będzie spotkać się z Ambasadorami Franczyzy
 • Można będzie spotkać się z Ambasadorami Franczyzy
 • Można będzie spotkać się z Ambasadorami Franczyzy

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem najszybciej rozwijającej się sieci sklepów typu convenience w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych formatów na świecie, otwierając ponad 4000 nowych sklepów w latach 2016-20=21. Ponad 17 milionów konsumentów mieszka nie dalej niż 500 m od najbliższej Żabki. W ramach strategii odpowiedzialności Żabka podjęła się zobowiązań w zakresie dobrego żywienia, usług ułatwiających zrównoważone życie, rozwoju przedsiębiorczości, różnorodności i włączającej kultury organizacyjnej, ładu korporacyjnego oraz dekarbonizacji i cyrkularności. Więcej informacji o spółce Żabka Polska na: www.zabka.pl. Informacje o Grupie Żabka można znaleźć na: www.zabkagroup.com. Link do Raportu Odpowiedzialności za rok 2022: https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dni Otwarte w Żabce | pomysł na lokalny biznes (1 opinia)

(1 opinia)
konsultacje, dni otwarte

Miejsca

 • Żabka Gdańsk, Partyzantów 14
 • Żabka Gdańsk, Starowiejska 48
 • Żabka Gdańsk, al. Jana Pawła II 23C
 

Ludzie biznesu

Dorota Sobieniecka- Kańska

Dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu. Wydawca, dziennikarka, wykładowca, doradca public relations. Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. W przeszłości kierownik literacki Teatru Muzycznego pod dyrekcją Jerzego Gruzy; dziennikarka - z-ca redaktora naczelnego, redaktor naczelna, publicystka i komentatorka „Głosu Wybrzeża”; prezes zarządu wydawnictwa Baltic Press (wydawca anglojęzycznego dwumiesięcznika „Baltic Transport Journal”; dyrektor Biura Zarządu...

Najczęściej czytane