• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowy, większy zarząd w gdyńskiej stoczni

VIK
24 czerwca 2024, godz. 08:15 
Opinie (103)
Paweł Lulewicz pełni swoją funkcję od 2020 r. Paweł Lulewicz pełni swoją funkcję od 2020 r.

Na stronie PGZ Stoczni Wojennej pojawiło się ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa i członków zarządu. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 lipca.W PGZ Stoczni Wojennej jest już nowa Rada Nadzorca, teraz poszukiwani są członkowie zarządu. Czy to wynika z końca kadencji, czy jest jakiś inny powód?

- To koniec kadencji, czyli standardowa procedura. Od kilku dni mamy nową radę nadzorczą, teraz trzeba przeprowadzić postępowanie ws. zarządu - mówi Jerzy Łopatyński, rzecznik PGZ Stoczni Wojennej.

Do czasu rozstrzygnięcia prezesem pozostaje Paweł Lulewicz, który pełni tę funkcje od 24 sierpnia 2020 r. Co ciekawe, do tej pory zarząd był jednoosobowy. Teraz oprócz prezesa postanowiono w postępowaniu wyłonić jeszcze dwóch członków zarządu. Nie podano, jaki obszar ma im podlegać i jaki będzie podział kompetencji.
VIK

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (103)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Hanna Kąkol

Od 1999 r. dyrektor zarządzający firmy Perfect Consulting, która powstała z jej inicjatywy. Działalność Perfect Consulting obejmuje usługi doradztwa personalnego oraz szkolenia interpersonalne. Firma specjalizuje się w stosowaniu oraz wdrażaniu narzędzi wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na WSAiB w Gdyni. Studia podyplomowe podjęła na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Jest również absolwentką studiów MBA w Gdańska...

Najczęściej czytane