• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdynia City Logistics

typ zabudowy
magazynowa, powierzchnia biurowa
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Gdynia City Logistics znajduje się w północnej części Gdyni, blisko portu i centrum miasta. Łatwo można stąd dojechać także na gdańskie lotnisko, wyjechać na trójmiejską obwodnicę, a dalej na trasy S6, S7 i autostradę A1. W najbliższych latach planowana jest budowa Drogi Czerwonej oraz Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej (OPAT), które zapewnią bezpośrednie połączenie Portu Gdynia z siecią dróg krajowych, w tym z trasą ekspresową S6.

Do Gdynia City Logistics dojechać można autobusem - przystanek znajduje się nieopodal inwestycji. Niedaleko jest także na przystanek SKM Chylonia.

Gdynia City Logistics oferuje około 22 140 m kw. nowoczesnej powierzchni logistycznej i biurowej. Obiekt zajmuje powierzchnię 37 900 m kw., z czego 20 810 m kw. przeznaczonych jest na cele magazynowe. Biura są zlokalizowane na dwóch poziomach, zajmując powierzchnię 1 330 m kw.

Wysokość składowania wyniesie tu 10 m, siatkę słupów przewidziano w układzie 22,6 x 12 m. Obsługa będzie się odbywała przez 7 bram i 20 doków. Podłoga zaprojektowana została z nośnością 6t/m kw.

Inwestycja jest realizowana w duchu zrównoważonego rozwoju i przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent. Proekologiczne rozwiązania zapewnią energooszczędność, a pracownicy w czasie przerw będą mogli zrelaksować się w zewnętrznej strefie relaksu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Torus
Torus
Polityka prywatności

Opinie

Ludzie biznesu

Kazimierz Wierzbicki

Prezes zarządu i właściciel Grupy Trefl, w skład której wchodzą spółki zajmujące się produkcją i...

Najczęściej czytane