stat

II Forum Wizja Rozwoju

Przed nami druga edycja Forum Wizja Rozwoju, która odbędzie się w dniach 24 - 25 czerwca 2019 r. w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni Oksywiu.

W I Edycji Forum patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, który również uczestniczył w pracach Forum. Partnerami merytorycznymi były Ministerstwa: Finansów, Inwestycji i Rozwoju, Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Mamy nadzieję, że w II edycji Forum do wyżej wymienionego grona Patronów dołączą również inne Ministerstwa.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Będzie to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Przewidujemy udział ponad 5000 uczestników - przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, założycieli startup'ów oraz innowatorów. Planujemy zorganizowanie 100 paneli dyskusyjnych na 100 - lecie odzyskania niepodległości, do których zapraszamy praktyków, ekspertów z różnych branż oraz przedstawicieli instytucji państwowych, a także naukowców.

W wydarzeniach towarzyszących debatom znajdą się prezentacje najnowszych polskich technologii. Forum koncentrować się będzie na najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką, między innymi takich jak: energetyka, seniorzy, ekonomia, sport, rolnictwo, gospodarka morska, zdrowie, programy społeczne, przemysł. Nie zabraknie również tematów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, a także tych związanych z sektorem wojskowym.

Informacja o biletach

Rejestracja: https://rejestracja.wizjarozwoju.pl/
Strefa VIP 800,00 zł + VAT
Strefa PREMIUM 150,00 zł + VAT

Udział BEZPŁATNY
- Możliwość udziału we wszystkich panelach Forum
- Dostęp do wydarzeń towarzyszących Forum

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Justyna Kowalczyk

Prezes zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Absolwentka Wydziału Finansów i Rachunkowości...