• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Międzynarodowe Targi Morskie Baltexpo (3 opinie)

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

Każda edycja BALTEXPO, organizowana z dużym poparciem i pod patronatem odpowiedzialnych za ten sektor gospodarki organów administracji rządowej, samorządów i organizacji branżowych, cieszy się dużym zainteresowaniem jako wydarzenie, na którym prezentowany jest dorobek i oferta przedsiębiorstw, klastrów oraz instytutów naukowo-badawczych z obszarów przemysłu stoczniowego; offshore; infrastruktury portów i przemysłu morskiego; transportu i logistyki morskiej; żeglugi; bezpieczeństwa wybrzeża, portów i żeglugi oraz ochrony środowiska. Targom towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych tej tematyce.

Tematyka targów BALTEXPO 2017 obejmuje główne obszary gospodarki morskiej:

- Przemysł okrętowy
- Offshore
- Infrastruktura portów i przemysłu morskiego
- Logistyka w transporcie morskim
- Żegluga morska i przybrzeżna
- Żegluga śródlądowa i gospodarka wodna
- Bezpieczeństwo i ochrona portów i żeglugi
- Ochrona środowiska
- Edukacja i crewing
- Media

W 2017 roku wśród najciekawszych wydarzeń towarzyszących odbywających się w ramach BALTEXPO 2017 znajdą się:

Debata otwarcia z udziałem ministrów resortów odpowiedzialnych za gospodarkę morską z krajów Basenu Morza Bałtyckiego, poświęcona międzynarodowym relacjom gospodarczym, narodowym specjalizacjom oraz ochronie środowiska naturalnego.

Konferencje i seminaria poświęcone rozwojowi przemysłu okrętowego, w tym rozwiązaniom w obszarze tzw. green shipping oraz żeglugi bliskiego zasięgu.

Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii - część targów BALTEXPO stwarzająca możliwość zaprezentowania najnowocześniejszych rozwiązań, produktów, ofert współpracy, potencjału i osiągnięć w skondensowanej formie zachęcającej do odwiedzenia stoiska, w przestrzeni dostępnej dla wszystkich uczestników.

Strefa Inwestora - część targów BALTEXPO poświęcona w całości inwestorom i inwestycjom, a także kompendium wiedzy w zakresie najbardziej aktualnych lokalnych, regionalnych i ponadregionalnych inicjatyw i ofert dla potencjalnych inwestorów, realizowanych przez samorządy, zarządy portów, specjalne strefy ekonomiczne oraz inne podmioty publiczne i prywatne.

Konferencje i seminaria poświęcone infrastrukturze i logistyce opartej na wykorzystaniu portów morskich, w tym transportowi intermodalnemu, roli korytarzy TEN-T w rozwoju gospodarki morskiej, budowie infrastruktury na rzecz rozwoju logistyki i przemysłów morskich.

Strefa Praktyk i Pracy - źródło informacji dla osób poszukujących zatrudnienia w licznych gałęziach gospodarki morskiej i obszarach powiązanych z gospodarką morską oraz zdecydowanych na podniesienie swoich kwalifikacji na wszystkich poziomach zaawansowania - zarówno doświadczonych pracowników, jak i studentów oraz absolwentów.

Nordic & Central Europe Maritime Ties - Business Mixer - spotkanie networkingowe najwyższych rangą przedstawicieli morskich środowisk biznesowych krajów Europy Północnej i Środkowej. Strefa dyskusji na temat istniejących i możliwych form współpracy między przedsiębiorcami.

Konferencja poświęcona bezpieczeństwu portów i żeglugi.

Informacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie (3)

 • targi Exspo świetna sprawa

  • 0 0

 • Gdzie jest lista wystawców? (1)

  Organizator do dziś nie opublikował listy wystawców, którzy będą obecni na tegorocznych targach... Dzwoniłem do nich 2 tygodnie temu, usłyszałem w odpowiedzi, że "jakoś tam niedługo będzie"... Do dziś nie ma informacji. Widnieje tam tylko takie info: Lista firm (podmiotów) biorących udział w BALTEXPO 2017 - wersja z dn. 08.08.2017.Lista ma charakter poglądowy, organizator zastrzega prawo do wprowadzenia zmian i uzupełnień. Lista w trakcie aktualizacji - pełna lista wystawców będzie dostępna wkrótce". DO Baltexpo pozostało kilka dni, a tu ini me, ani be...

  • 0 0

  • Lista wystawców

   www.baltexpo.ztw.pl/pl/lista_wystawcow_2017

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Ewa Sowińska

Partner ESO Audit i Zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Wcześniej Członek Zarządu...