Inwestycje biurowe i magazynowe

Słoneczne Wzgórza

Osiedle Słoneczne Wzgórza

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Ujeścisko
dzielnica:
Ujeścisko
miejsce:
ul. Warszawska/Kołodzieja
deweloper:
Słoneczne Wzgórza
typ zabudowy:
wielorodzinna, powierzchnia biurowa, handel i usługi
metraż:
30 do 87 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Słoneczne Wzgórza zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Warszawskiej i Kołodzieja. Jest ono dobrze skomunikowane z centrum miasta kilkoma liniami autobusowymi oraz znajdującą się w pobliżu Trasą W-Z. Szybko można stad wyjechać także na trójmiejską obwodnicę. W okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła, poczta i przychodnia.

Powstają tu budynki mieszkalne cztero- i pięciokondygnacyjne. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełnia zieleń, place zabaw dla dzieci oraz elementy małej architektury. Alei spacerowych nie brakuje na samym osiedlu oraz wokół niego. W pobliżu znajduje se także rozbudowana sieć ścieżek rowerowych.

Budynki są wyposażone w windy, garaże i hale garażowe z miejscami postojowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Zaplanowano również odpowiednio dużo naziemnych miejsc parkingowych.

Wszystkie mieszkania posiadają stolarkę okienną drewnianą, aluminiową lub PVC, antywłamaniowe drzwi i niestandardową wysokość mieszkań - do 2,75 m. Do lokali przylegają przestronne balkony i tarasy z balustradami ze stali nierdzewnej. Inwestor oferuje również indywidualną aranżację wnętrz. Do wyboru są mieszkania od jedno do czteropokojowych.

Osiedle powstaje etapami. Część budynków jest już zamieszkana. W sierpniu 2018 roku oddano do użytkowania etap F (155 mieszkań). Obecnie w przygotowaniu jest kolejny, ostatni już etap H, inwestycji. Oferta sprzedaży ogłoszona zostanie w I kwartale 2019 roku.

W parterach budynków, które stoją przy ul. Warszawskiej znajdują się lokale usługowo- handlowe (oddane do użytku); mogą być wykorzystywane na małe biura.

Projekt osiedla powstał w pracowni KD Kozikowski Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (47) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Katarzyna Dobrzyniecka

Ekonomista, Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego Od ponad 10 lat Dyrektor...