Inwestycje biurowe i magazynowe

Słoneczne Wzgórza

Osiedle Słoneczne Wzgórza

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Ujeścisko
dzielnica:
Ujeścisko
miejsce:
ul. Warszawska mapa
deweloper:
Słoneczne Wzgórza
typ zabudowy:
wielorodzinna, powierzchnia biurowa, handel i usługi
metraż:
30 do 87 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Słoneczne Wzgórza zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Warszawskiej. Jest ono dobrze skomunikowane z centrum miasta kilkoma liniami autobusowymi oraz znajdującą się w pobliżu Trasą W-Z. W okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła, poczta i przychodnia.

Powstają tu budynki mieszkalne cztero- i pięciokondygnacyjne. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełnia zieleń, place zabaw dla dzieci oraz elementy małej architektury. Alei spacerowych nie brakuje na samym osiedlu oraz wokół niego.

Budynki są wyposażone w windy, garaże i hale garażowe z miejscami postojowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Zaplanowano również odpowiednio dużo naziemnych miejsc parkingowych.

Wszystkie mieszkania posiadają drewnianą stolarkę okienną, antywłamaniowe drzwi i niestandardową wysokość - do 2,75 m. Do lokali przylegają przestronne balkony i tarasy z balustradami ze stali nierdzewnej. Inwestor oferuje również indywidualną aranżację wnętrz. Do wyboru są mieszkania od jedno do czteropokojowych.

Osiedle powstaje etapami. Część budynków jest już zamieszkana. Do I kwartału 2018 roku zrealizowane zostaną dwa budynki w etapie G; w etapie F, który ukończony zostanie w III kwartale 2018 roku trzy budynki ze 155 mieszkaniami.

W parterach budynków, które stoją przy ul. Warszawskiej znajdują się lokale usługowo- handlowe (oddane do użytku); mogą być wykorzystywane na małe biura.

Projekt osiedla powstał w pracowni KD Kozikowski Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie (46)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.