Inwestycje biurowe i magazynowe

Słoneczne Wzgórza

Osiedle Słoneczne Wzgórza

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Ujeścisko
miejsce:
ul. Warszawska/Kołodzieja Mapka
deweloper:
Słoneczne Wzgórza
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
30 do 87 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Słoneczne Wzgórza zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Warszawskiej i Kołodzieja. Jest ono dobrze skomunikowane z centrum miasta kilkoma liniami autobusowymi oraz znajdującą się w pobliżu Trasą W-Z. Szybko można stad wyjechać także na trójmiejską obwodnicę. W okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła, poczta i przychodnia.

Powstają tu budynki mieszkalne cztero- i pięciokondygnacyjne. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełnia zieleń, place zabaw dla dzieci oraz elementy małej architektury. Alei spacerowych nie brakuje na samym osiedlu oraz wokół niego. W pobliżu znajduje se także rozbudowana sieć ścieżek rowerowych.

Budynki są wyposażone w windy, garaże i hale garażowe z miejscami postojowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Zaplanowano również odpowiednio dużo naziemnych miejsc parkingowych.

Wszystkie mieszkania posiadają stolarkę okienną drewnianą, aluminiową lub PVC, antywłamaniowe drzwi i niestandardową wysokość mieszkań - do 2,75 m. Do lokali przylegają przestronne balkony i tarasy z balustradami ze stali nierdzewnej. Inwestor oferuje również indywidualną aranżację wnętrz. Do wyboru są mieszkania od jedno do czteropokojowych.

Osiedle powstaje etapami. Część budynków jest już zamieszkana. W sierpniu 2018 roku oddano do użytkowania etap F (155 mieszkań). Obecnie w przygotowaniu jest kolejny, ostatni już etap H, inwestycji. Oferta sprzedaży ogłoszona zostanie w I kwartale 2019 roku.

W parterach budynków, które stoją przy ul. Warszawskiej znajdują się lokale usługowo- handlowe (oddane do użytku); mogą być wykorzystywane na małe biura.

Projekt osiedla powstał w pracowni KD Kozikowski Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (47) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Podleśny

Sprawował funkcję Prezesa ATENY w latach 2007-2014. Doskonale zna branżę ubezpieczeniową -...