stat
Impreza już się odbyła

Social Manager - automatyzacja kampanii

Chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty, na których dowiecie się więcej o aplikacji Social Manager, a prowadzący pokażą Wam krok po kroku jak zautomatyzować kampanie reklamowe na Facebooku. Wiemy, że dla wielu osób marketing w social media wydaje się skomplikowanym procesem, który zdaje się nie przynosić korzyści pośrednikom nieruchomości. Dzięki temu spotkaniu zrozumiecie, że jest zupełnie inaczej, a aplikacja pomoże Wam w pełni wykorzystać potencjał Facebooka!

Wy publikujecie posty na Facebooku, a Social Manager zajmuje się resztą. Macie pełną kontrolę, które posty są promowane, jaki przeznaczasz budżet, kiedy wyłączyć promocję. Wszystko w Twoim telefonie!

Social Manager to proste narzędzie, które automatyzuje kampanie na Facebooku, dzięki czemu nie tylko traficie do swoich klientów, ale Wasze reklamy będą jeszcze skuteczniejsze, a posty bardziej angażujące.

Ile jest warta jedna godzina Twojej pracy?

Social Manager optymalizuje koszty, ponieważ nie musisz płacić ani za zewnętrznego specjalistę, ani za dedykowanego pracownika!

Precyzyjnie dotrzesz do właściwych odbiorców , automatycznie poprowadzisz kampanie i pozyskasz nowych klientów!

Informacja o biletach

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się lub napisać do nas wiadomość na czesc@propertyspot.pl. Po rejestracji otrzymacie od nas wskazówki i materiały, które będą Wam potrzebne na warsztatach. Udział jest bezpłatny!

Rejestracja: https://bit.ly/2KFfY02

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Łukasz Żelewski

Prezes zarządu Agencji Rozwoju Pomorza od 2007 roku. Wcześniej pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora...