Inwestycje biurowe i magazynowe

BCB Business Park

BCB Business Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
miejsce:
ul. Azymutalna Mapka
deweloper:
BCB Business Park
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2010 r. do IV kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
BCB Business Park to nowoczesny kompleks biurowy, który powstaje na powierzchni 17 hektarów - w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Bliskość obwodnicy trójmiejskiej pozwala na komfortowy dojazd do innych dzielnic aglomeracji. Tuż obok zlokalizowany jest Przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Duży nacisk przy projekcie kompleksu położono na odpowiednią ilość miejsc parkingowych - w parkingach podziemnych jak i naziemnych.

Czterokondygnacyjne budynki zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalny komfort przyszłym pracownikom. Ich kształt z lotu ptaka przypominający literę H, pozwoli na wydzielenie dwóch dziedzińców - mniejszego, będącego wejściem do budynku oraz większego - wewnętrznego.

Pierwszy budynek został oddany do użytku w 2012 roku. Najemcy mają tu do dyspozycji powierzchnie już od 50 m kw. Korzystać mogą także z profesjonalnej sali konferencyjnej i restauracji. Drugi budynek kompleksu został zrealizowany do końca 2017 roku, a budowa trzeciego ma się rozpocząć w III kwartale 2019 roku. Według planów ma on być gotowy do końca 2020 roku. Każdy z tych budynków ma powierzchnię 9 250 m kw.

W ramach projektu, oprócz sześciu budynków biurowych, powstanie także sześć BTS-ów (każdy ma mieć ok. 5 tys. m kw.), budynek magazynowo-logistyczny, obiekt rekreacyjny, cztery budynki handlowo-usługowe oraz obiekt gastronomiczny. Na terenie kompleksu przewidziano również przestrzeń rekreacyjną - przy pierwszym budynku powstało oczko wodne, przy drugim zaprojektowano ogród japoński.

Wszystkie budynki powstają w klasie biurowej A, wyposażone są w nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji, system podnoszonych podłóg, telewizji przemysłowej CCTV, sygnalizacji pożaru SSP, okablowanie strukturalne i szybkobieżne windy.

BCB Business Park jest częścią projektu Airport City, w ramach którego planowane jest powstanie w ciągu najbliższych kilkunastu lat ogromnej dzielnicy biznesowej w sąsiedztwie gdańskiego lotniska.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (13) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Janusz Baran

były prezydent Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Był także właścicielem oraz prezesem...