stat
Wydarzenie już się odbyło

Leadership Conference 2020: Gotowi na zmiany?

Już 9 października ponownie odbędzie się konferencja z cyklu GFKM Leadership Conference. Tytuł tegorocznej edycji to: "Gotowi na zmiany?" W tym roku poruszymy tematykę szeroko rozumianych zmian, z którymi potrzebują mierzyć się liderzy. Będziemy rozmawiać o biznesie, przywództwie i przyszłości.

Dlaczego warto wziąć udział?
- Poznasz analizę wyników badań przeprowadzonych przez GFKM we współpracy z SWPS. Odpowiemy na pytania jak pandemia wpłynęła na prowadzenie biznesu oraz jakie działania zastosowały funkcjonujące w Polsce firmy w celu poradzenia sobie z nowymi wyzwaniami.
- Dowiesz się jak można wspierać zmiany i o tym dlaczego zdolność zmieniania rzeczywistości biznesowej może okazać się bardzo ważną kompetencją przyszłości.
- Poznasz wyzwania zrównoważonego przywództwa, czy można połączyć wyzwania społeczne i środowiskowe z biznesem nastawionym na zysk?
- Pogłębisz wiedzę z rozwój cyfrowej rzeczywistości i możliwości jej aktywnego kształtowania i wykorzystania.
- Poznasz różne opinie liderów, ekspertów dotyczących m.in. zmian jakie niesie ze sobą przyszłość oraz nowych szans na rynku.

Zmiany środowiskowe, a także zmieniające się preferencje klientów wymuszają na przedsiębiorstwach zmiany w strategii. Cybernetyzacja daje nowe możliwości, ale stwarza również wiele zagrożeń dla liderów. Młode pokolenia, dla których praca jest tylko pracą, często mają inne wartości i priorytety niż ich starsi koledzy i koleżanki. Jak w pełni wykorzystać ich potencjał?

Serdecznie zapraszamy!
ZOBACZ PROGRAM

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...