• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Inwestycje biurowe i magazynowe

Semeko

Morska Park

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Leszczynki
miejsce:
ul. Morska Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
37 do 116 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2024 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę Śródmieścia Gdyni, a dalej Sopotu i Gdańska oraz obok Trasy Kwiatkowskiego, którą dojeżdża się do obwodnicy, a dalej do każdej części aglomeracji. Dostępne w pieszej odległości od inwestycji przystanki autobusowe i SKM sprawiają, że życie w tym miejscu wygodne będzie także dla osób, które nie posiadają własnego samochodu.

Sąsiadujące z inwestycją lasy to z kolei bogactwo terenów spacerowych dla wszystkich spragnionych codziennego kontaktu z naturą, a infrastruktura dostępna w dzielnicy Leszczynki zapewni komfort życia zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom. Warto dodać, że z najwyższych pięter rozciągały się będą widoki na Zatokę Gdańską, trójmiejskie lasy i panoramę miasta.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami spacerowymi i będzie powiązany z istniejącą przestrzenią miejską, zapewniając dostęp do już istniejącej infrastruktury.

Prosta, jasna w przekazie bryła pierwszego budynku osiedla stanie się rozpoznawalnym elementem dzielnicy, a jej nieregularny kształt oraz zróżnicowana kolorystycznie i materiałowo elewacja będą robić wrażenie lekkości i nowoczesności.

Budynek będzie miał osiemnaście kondygnacji, pod nim znajdą się hale garażowe. Deweloper zrealizuje tu 157 lokali mieszkalnych w układzie od jednego do czterech pokoi. Na parterze i pierwszym piętrze zaplanowanych zostało osiem lokali użytkowych z przeznaczeniem na usługi i biura (od 44 do 139 m kw.).

Na każdym piętrze części mieszkalnej rozplanowano tylko dziewięć mieszkań. Wszystkie lokale na piętrach będą miały obszerne loggie lub balkony z przeszklonymi balustradami, a te zlokalizowane na parterze posiadać będą ogródki.
Budynek ten powstanie do końca 2023 roku.

***


Pierwszy budynek rozpoczynający drugi etap osiedla będzie miał jedenaście kondygnacji, został zaprojektowany w układzie kaskadowym - od ulicy Morskiej budynek będzie miał osiem kondygnacji mieszkalnych, natomiast w dalszej części jedenaście. Posadowiony zostanie na trzech kondygnacjach podziemnych. W kondygnacjach tych znajdzie się hala garażowa z miejscami do parkowania na platformach parkingowych, oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo na kondygnacji -1 i -2 powstanie osiem lokali usługowych, zlokalizowanych w odsłoniętej części podziemnych kondygnacji. Lokale wyposażone zostaną w witryny okienne, usytuowane od ulicy Morskiej.

Jego architektura jest spójna z całym założeniem architektonicznym, ale jego nieregularny kształt zapewni optymalne doświetlenie mieszkań, niebanalny odbiór przestrzeni oraz spotęguje wrażenie lekkości.

W budynku zaprojektowano 105 lokali w układzie od jednego do czterech pokoi o powierzchni od 46,50 do 74,80 m kw. Dodatkowo powstaną dwa apartamenty o powierzchni 100 i 116 m kw. z tarasami widokowymi tarasami, które usytuowano na dwóch poziomach (8 i 9 piętro) oraz apartament na 10 piętrze z tarasem na dachu budynku. Mieszkania w części parterowej będą miały ogródki, na pozostałych piętrach loggie. Część z nich zaopatrzone będą w szklane przesłony balkonowe.

Ta zabudowa zostanie zrealizowana do końca 2024 roku.

Projekt osiedla powstał w pracowni dewelopera - Semeko Projekty.

Czytaj więcej na temat całego osiedla.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (8)

 • mieszkanie na wyższych piętrach poza śródmieściem (1)

  Czy rekomendujecie mieszkanie na piętrze 12+ w Morska Park od Semeko czy może 8-9 piętro w Modern Tower od Atal? Mieszkanie 2 pokoje dla siebie lub na wynajem długoterminowy

  • 2 6

  • kup dwa jak nie możesz zdecydować się

   ja bym tak zrobił, gdybym nie był biedny....

   • 5 0

 • to miasto nigdy nie dojrzeje

  w tym miejscu budynek mógł by mieć 30 kondygnacji i 350 lokali do sprzedaży ale niech budują te swoje klocuszki dalej a pózniej jak już przez to nie będzie miejsca to niech wycinają park krajobrazowy

  • 4 14

 • Jak tam wyglądają ceny za m2? Nie chce mi się dzwonić czy chodzić po ich biurach. To jakieś takie wieśniackie że znaczna część firm nie może wystawić po prostu cen w internecie.

  • 18 0

 • ale Artur Beń jasno wyjaśnił że to rozwojowa inwestycja, dobrze wpłynie na ekonomie

  • 1 2

 • drogo czy do przezycia? (1)

  ktos wie ile sobie zyczą za m2? nie rozumiem robienia tajemnicy z cen lokali. albo kogos stac albo nie, po co zawracac sobie 4 litery

  • 4 0

  • 11 tys za m na wyższych piętrach, 9 500 na niższych

   • 5 0

 • Czy Deweloperzy uprzedzają i mówią kupującym mieszkania o wszelkiego rodz "atrakcjach" ?...

  Córka kupiła trzy lata temu mieszkanie na nowym osiedlu w nowym bloku w stanie deweloperskim ! ,zanim się wprowadziła to ok. 3miesięcy trwała dostosowywanie -urządzanie lokalu {inaczej nazywając -trwał remont ! . I w końcu po trzech miesiącach wprowadzka i !.... zaczęło się , utodziło się dziecko , wokół trwają podobne remonty i urządzania się to do dziś , przebudowy , pukania , wiercenia na okrągło ! - nie ma możliwości na normalną egzystencje !, relaks odpoczynek ,drzemka po pracy , obejrzenie TV itd. kiedy tam jestem to chcę jak najszybciej stamtąd wyjść nieraz nie da się nawet porozmawiać dosłownie !. a jeszcze raz przypominam -budynek trzy lata temu został zasiedlony ! Kiedy ja w swoich młodych latach otrzymałem mieszkanie {Nowe !} to było ono gotowe do zamieszkania ! . Uważam ,że problem jest wielki ! , może na początek za te wszystkie "udogodnienia" zmniejszyć lokatorom opłate czynszową ?... Czy deweloperzy nie powinni coś z tym problemem zrobić ? , czy nie można w trakcie budowy nowego budynku w porozumieniu z poszczególnymi nabywcami -lokatorami uzgadniać i wykonywać odpowiedniego urządzenia i wystroju danego lokalu ??? .

  • 0 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Jan Zarębski

Działalność gospodarczą rozpoczął już na początku lat 80. Stworzył firmy takie jak Lonzę i Natę,...