Inwestycje biurowe i magazynowe

Semeko

Osiedle Marine

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Kosynierów Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34 do 70 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do II kw. 2021 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle zlokalizowane jest na styku Redy i Rumi. W promieniu kilkunastu kilometrów znajdują się Gdynia, Sopot oraz urokliwe malownicze miejscowości – Rewa oraz Mechelinki. Zaplecze handlowe i usługowe stanowi pobliski duży węzeł handlowy. Miłośnicy rodzinnej rozrywki w wodzie będą mieli niedaleko do nowego Aguaparku, który powstał w Redzie za sprawą tego samego dewelopera.

Inwestycję utworzy docelowo siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, częściowo niepodpiwniczonych budynków. W każdej klace będzie winda. W każdym budynku do wyboru będą 32 mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.

Osiedle powstawało będzie etapami. W pierwszym etapie powstały trzy budynki, przy czym pierwsze dwa budynki są połączone pod ziemią wspólną halą garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Trzeci budynek nie ma hali garażowej, ale są w nim dostępne komórki lokatorskie dla mieszkańców. Na jego parterze tego budynku działać będą lokale usługowe.

Pomiędzy budynkami, na dachu hali garażowej, powstałą zielona, wewnątrzosiedlowa przestrzeń. Na terenie inwestycji zaplanowany został także plac zabaw dla dzieci. W obrębie osiedla powstanie również przedszkole.

Architektonicznie proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków rosnąć będzie zieleń. Dla najmłodszych oczywiście zaplanowano plac zabaw.

Projekt powstał w pracowni architektonicznej dewelopera.


W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Justyna Kowalczyk

Prezes zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Absolwentka Wydziału Finansów i Rachunkowości...