Inwestycje biurowe i magazynowe

Euro Styl

Nasze Miejsce

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39 do 85 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2020 r. do II kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle, choć położone w południowej dzielnicy Gdańska, jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta ze względu na bliskość przystanków autobusowych, węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi), a także Obwodnicy Trójmiasta.

Okolice ulicy Niepołomickiej to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska. W sąsiedztwie nowego osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, osiedlowa galeria handlowa, przedszkola, szkoła.

Okolica zachęca do uprawiania sportu: biegania, nordic walkingu, jazdy na rowerze oraz innych aktywności fizycznych. Nieopodal osiedla znajdują się: punkt widokowy z wieżą (Kozacza Góra) oraz Góra Luizy - to idealne kierunki na rodzinny, weekendowy spacer. Z kolei nad pobliskim stawem rekreacyjnym odnaleźć można chwilę wytchnienia.

W ramach samego osiedla Nasze Miejsce powstanie sześć czterokondygnacyjnych budynków ze 124 mieszkaniami w układzie od dwóch do czterech pokoi. Na osiedlu powstanie także ogólnodostępny teren rekreacyjny o powierzchni niemal 2000 m kw. Wokół znajdą się ścieżki spacerowe, ławeczki, ogrody deszczowe, a także wiaty i stojaki rowerowe. Sercem osiedla będzie plac zabaw dla najmłodszych, na którym dzieci będą mogły bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pod budynkami powstaną hale garażowe, w ramach inwestycji przewidziano także naziemne stanowiska parkingowe. Do każdego mieszkania przewidziana została komórka lokatorska.

Projekt osiedla powstał w pracowni Kenton Arch.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (7)

 • hmm

  Wygląda zachęcająco, chociaż konkurencja na tej ulicy teraz spora, sporo inwestycji.

  • 1 1

 • (1)

  Takie w sumie całkiem zwyczajne, bez rewelacji - może i niezłe, ale...Przydałoby się tam więcej sklepów i bliżej osiedla, jedna spora Żabka to trochę mało, inne sklepy w odległości paręset metrów. Koniecznie trzeba tez poprawić komunikację - na razie 2 zatłoczone autobusy jeżdżące co 20 min. zablokowane na wąskiej jezdni przed Świętokrzyską. Osiedle nie jest wcale "dobrze skomunikowane" Autobusem do Wrzeszcza jedzie się nawet godzinę. Kiedy będzie jakiś normalny chodnik na tym odcinku? po drugiej stronie drogi prawie skończone osiedle innego dev.- ludzi przybywa, a dojazd coraz gorszy. Czy jeden albo drugi deweloper coś zaplanował poza mieszkaniami?

  • 17 0

  • Develia (LCC) postawiła budynek w którym jest Żabka, dalej ma lokale tam na sprzedaż, więc raczej nie planują więcej usług, skoro tego nie mogą od paru lat sprzedać. Dramat. Zero usług, a co chwilę nowe pozwolenia na budowę - bez usług. Powinny być w każdym bloku usługi w parterach, parę biurowców w okolicy i problem korków rozwiązany. A tak, żeby gdziekolwiek się dostać trzeba jechać autem.

   • 6 0

 • Aniela Buzek (2)

  bardzo ciekawie wygląda to osiedle na wizualizacjach ale ja się zdecydowałam już na zakup mieszkania przy Kartuskiej 422, oczywiście nie tylko ze względu na cenę ale także na lokalizację tego osiedla

  • 0 22

  • to chyba tylko ze względu na cenę, bo lokalizacja na pewno nie jest lepsza, niż na Niepołomickiej

   Abc

   • 7 0

  • A cóż to za nieudolna reklama Kartuskiej?. Bez sensu takie wpisy

   • 13 0

 • Re: Nasze Miejsce

  A mi się podoba. Bloki są niskie, kameralne, mi akurat kształt się podoba, żadne wymyślne. Okolica dość fajna (starodrzew, zbiornik, do pętli blisko nawet pieszo). Jedynie co to fakt, że Niepołomicka jest zawsze zakorkowana (ale tak jak i większość Gdańska) i, że do sklepów kawałek (najbliższa chyba stokrotka).

  • 3 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Marcin Lewandowski

Prezes zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Doświadczenie zdobył na stanowiskach...