• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Quantum Park Gdańsk

typ zabudowy
magazynowa, powierzchnia biurowa
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper
Quantum Business Gdańsk

Opis inwestycji

Lokalizacja kompleksu biurowo-magazynowego obok Drogi Zielonej oraz w niewielkiej odległości od tunelu pod Martwą Wisłą powoduje, że szybko i komfortowo dojechać można tutaj zarówno z autostrady A1, jak również obwodnicy Trójmiasta czy obwodnicy południowej. Niedaleko jest stąd także do gdańskiego portu, terenów przemysłowych, komfortowo dojechać można na lotnisko. Jednocześnie dojazd do śródmieścia Gdańska zajmuje zaledwie kilkanaście minut.
Planowany rozwój układu drogowego oraz planowana (w związku z szybkim rozwojem budownictwa mieszkaniowego w okolicy) poprawa połączeń komunikacji miejskiej sprawi, że Uczniowska staje się jedną z lepszych lokalizacji dla rozwoju biznesu.

Na terenie dawnej strzelnicy wojskowej, a następnie przedsiębiorstwa recyclingowego powstanie 12 budynków o funkcji biurowej, handlowej, magazynowej.
Przez środek kompleksu przebiegała będzie główna oś komunikacyjna, a po jej prawej i lewej stronie znajdą się budynki biurowe i magazynowe. Projekt zakłada, że przy wjeździe od strony Uczniowskiej powstaną budynki handlowo-wystawowe, kolejne będą dwa niewielkie budynki biurowe, a dalej osiem magazynów (do 1 tys. m kw.) połączonych z częścią biurową (do 700 m kw.).

W sumie powstanie tu 13 200 m kw. powierzchni biurowo-magazynowych w 12 obiektach, 200 miejsc parkingowych i 4800 m kw. terenu rekreacyjnego. Najemcy będą mieli do dyspozycji wiatę rowerową z szatnią oraz kantynę.

Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni MT Mateusz Trzebiatowski z Gdańska.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie (1)

  • bardzo dobry pomysl nareszcie bedzie teren zagospodarowany. Tylko prosze zlikwidowac obskurny zlomowiec, w ktorym pala smieci i zadymiaja cala okolice!!!! Zlomowiec nie pasuje w takim miejscu! westyd dla miasta

    • 8 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Justyna Kowalczyk

Prezes zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Absolwentka Wydziału Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego. Menedżer, ekspert w zakresie finansów i rachunkowości oraz podatków. Laureatka plebiscytu Kobieta Sukcesu 2017 roku. Plebiscyt organizowany od 1995 r., w którym wyróżniane są kobiety które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach życia. Organizatorem jest Konwencja Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego, a patronat honorowy sprawuje Marszałek Województwa Pomorskiego...

Najczęściej czytane