stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdyński Biznesplan 2021

  • Kalendarz
    2 - 31 stycznia
  • Lokalizacja
    Gdynia

2 stycznia startuje 19. edycja konkursu "Gdyński Biznesplan". Miasto Gdynia zaprasza do udziału w konkursie wszystkich, którzy mają pomysł na nowy biznes, produkt lub usługę i chcą opracować profesjonalny biznesplan, by następnie wcielić go w życie. Pula nagród w tej edycji to aż 100 tysięcy złotych.

Aby zgłosić swój pomysł do konkursu wystarczy - w terminie od 2 do 31 stycznia 2021 roku -
wypełnić prosty formularz dostępny na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Autorzy pomysłów zgłoszonych prawidłowo do konkursu zostaną zaproszeni do udziału w szkoleniach i warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu. Dowiedzą się podczas nich m.in. jak przygotować dobry biznesplan, jak wykonać badanie rynku, jak skonstruować budżet, gdzie i w jaki sposób szukać klientów i się z nimi komunikować, jak promować swoje produkty i usługi. Zapoznają się też z kwestiami prawnymi, które trzeba wziąć pod uwagę prowadząc własną firmę. Nauczą się również, jak atrakcyjnie prezentować swoje biznesowe pomysły.

Organizowany przez Miasto Gdynia nieprzerwanie od 2003 roku konkurs "Gdyński Biznesplan" ma na celu promocję przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, ale nie mają jeszcze odpowiednich środków finansowych czy wiedzy i doświadczenia.

Co roku w konkursie udział bierze kilkaset osób. Organizatorem konkursu jest miasto Gdynia. Głównymi partnerami są PKO Bank Polski, Refinitiv i Radmor.

Regulamin konkursu oraz lista nagród za zwycięstwo i wyróżnienia dostępne są na www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Anna Jakób

Członek zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Wcześniej przez kilkanaście lat pełniła...