Inwestycje biurowe i magazynowe

Euro Styl

Perspektywa

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Siedlce
miejsce:
ul. Powstańców Warszawskich
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
28.1 do 155.2 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja osiedla w pieszej odległości od ścisłego centrum Gdańska zapewni dostęp do bogatej infrastruktury: sklepów, usług, szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz bogatej oferty kulturalnej, historycznej, rozrywkowej i gastronomicznej.

Jednocześnie położenie nieco na uboczu oraz w pobliżu parków Bema, Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko zapewni możliwość wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury. Także na samym osiedlu, w jego północnej części powstanie mały park ze spacerowymi alejkami. Zaplanowano tu także wielopoziomowy plac miejski ze zróżnicowaną roślinnością i ciekawymi elementami małej architektury.

W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy:

  • kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej; elewacje i charakterystyczny kształt budynków nawiązywać będzie do przedwojennej architektury tej części miasta,

  • czterokondygnacyjne pierzejowe kamienice z wykuszami i dwuspadowym skośnym dachem od strony ulicy Powstańców Warszawskich,

  • budynki o współczesnej formie i wysokości od pięciu do ośmiu kondygnacji w głębi działki, będą one miały płaskie dachy zwieńczone tarasami.

Osiedle Perspektywa będzie powstawało etapami, w pierwszej kolejności budowane jest pięć budynków budynki bliżej ulicy Legnickiej - trzy kameralne wille oraz dwa wyższe budynki wielorodzinne. Powstanie tu 120 mieszkań i 4 lokale usługowe, 152 miejsca w podziemnej hali garażowej, 110 komórek lokatorskich.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony, przestronne loggie, tarasy na najwyższych kondygnacjach, cichobieżne windy, należące do mieszkań parterowych ogródki przydomowe, a także ogólnodostępne stojaki na rowery. Powstaną tu także elementy tzw. małej retencji, które umożliwią zagospodarowanie części wód deszczowych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...