stat

Nowy-stary zarząd gdyńskiego portu

Gdyński port z lotu ptaka.
Gdyński port z lotu ptaka. mat. prasowe ZMPG S.A.

Gdyński port ma nowy zarząd. Tworzą go managerowie już wcześniej związani z firmą.W poniedziałek zebrała się Rada Nadzorcza Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Miała za zadanie przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowisko prezesa i dwóch wiceprezesów nowej kadencji zarządu. Wśród kandydatów byli m.in. dotychczasowy prezes Przemysław Marchlewicz i wiceprezes ds. marketingu i rozwoju Janusz Jarosiński.

Przemysław Marchlewicz wycofał jednak swoją kandydaturę już w trakcie posiedzenia. Parę chwil później Rada Nadzorcza postawiła na kandydatów pracujących wcześniej w zarządzie ZMPG.

Prezesem zarządu ZPMG został Janusz Jarosiński, dotychczasowy wiceprezes.

Wiceprezesami zarządu zostali Walery Tankiewicz, który do tej pory był członkiem zarządu i dyrektorem ds. infrastruktury oraz Krystyna Szambelańczyk, dotąd dyrektor ds. finansów.

Nowopowołani członkowie zarządu obejmą swoje  stanowiska  z chwilą wygaśnięcia mandatów dotychczasowych członków zarządu III kadencji, czyli najprawdopodobniej 3 czerwca, w czasie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2007 rok.

Opinie (15) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Dorota Sobieniecka- Kańska

Dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu. Wydawca, dziennikarka, wykładowca, doradca public relations....